Produktbilde

Impeller kit POS, 17018-0001-P

1.549,-

inkl. mva På fjernlager: 20+ Varenummer: 1060241



OBS! Vi gjør oppmerksom på at lagerstatus gjelder sentrallager og at vi ikke alltid har varen i vår butikk.

Erstatter modeller:
JMP 7446-01
Jabsco 17018-0001
Jabsco 17018-0001P
Volvo penta 21730348
Volvo penta 3817587
Volvo Penta 3583602
Volvo Penta 3593573
Volvo Penta 3817587
Volvo Penta 3819486
CAT 3N5895

Tekniske spesifikasjoner:
AØ: 65 mm
B: 76 mm
CØ: 16 mm
Antall blader: 8
Type aksel: Spline

Denne impelleren har medfølgende pakning og fett i blisterforpakning for piggoppheng.